Kurs Facebook Ads, 
Czyli jak Skutecznie Sprzedawać
Online swoje produkty

Kurs online, w którym nauczysz się remarketingu. Dotrzesz do osób, które były na Twojej stronie, widziały ofertę, ale nie kupiły. Odzyskasz porzucone koszyki, i dzięki sprawdzonym schematom kampanii domkniesz sprzedaż. Zacznij zarabiać na swoich reklamach na Facebooku!

Czas trwania:
24 lekcje video
(2 godziny nagrań)

Materiały dodatkowe:
Workbook - Checklista krok po kroku

Dostęp:
365 dni wraz z aktualizacjami

Trener:
Michał Szczepanek - Ekspert FB ADS, Psycholog biznesu

Dla kogo ten kurs?

Dla wszystkich, którzy mają dość nieskutecznych kampanii i tracenia pieniędzy na reklamy. Kurs jest nastawiony na działanie, dlatego dostaniesz dokładne instrukcje krok po kroku jak skonfigurować skuteczne kampanie na Facebooku i Instagramie.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Autor kursu i trener
korzyści
Czego się nauczysz w tym kursie?

Najlepsza wiedza podana w przystępnej formie. Zero lania wody. Same konkrety. Zmień swoje życie, dzięki kursowi produktywności.

Jeśli masz problem ze sprzedażą (masz mało klientów), to popełniasz jeden z 5 błędów, o których Ci powiem w tej części. Zobacz jak prosto temu zaradzić!

Pokażę Ci jak stworzyć skuteczny lejek sprzedażowy na FB. Jak przekształcić nieznajomego w wiernego fana Twojej marki.

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez Menagera Reklam na Facebooku, skonfigurujesz go razem ze mną, zainstalujesz poprawnie pixela i uruchomimy Twoje kampanie remarketingowe na Facebooku i Instagramie.

Poznasz 11 koniecznych elementów każdej strony produktowej, bez których nie możesz skutecznie sprzedawać.Unikniesz przytłoczenia związanego z nadmiarem spraw na głowie.

Nauczysz się wykorzystywać 12 mechanizmów psychologicznych, które zwiększą konwersję. Zbudujesz zaufanie i przekonasz do zakupu niezdecydowanych.

Gdy już uruchomisz kampanie, to dowiesz się jak mierzyć ich skuteczność i jak zwiększać ich efektywność. Z każdym dniem będziesz udoskonalać swoją sprzedaż. Poznasz strategie na pracę głęboką z maksymalnym skupieniem.

ZOBACZ FRAGMENTY KURSU:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: Nieskuteczne kampanie, brak zwrotu z inwestycji w reklamę…

ROZWIĄZANIE: Potrzebujesz strategii i narzędzi do jej realizacji. Ten kurs jest dla osób, które chcą zacząć prowadzić skuteczne kampanie na Facebooku i uniknąć kosztownych błędów.

Po zakupie otrzymasz:

  • Natychmiastowy dostęp do kursu na platformie e-learningowej
  • 24 lekcje video (2 godziny nagrań)
  • Checklista krok po kroku
  • 365 dni dostępu do kursu wraz z aktualizacjami
  • Możliwość oglądania z dowolnego urządzenia
  • 30-dniowa gwarancja satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

O TRENERZE:

MICHAŁ SZCZEPANEK – Psycholog i trener biznesu. Autor kursów i szkoleń dla ambitnych i przedsiębiorczych osób z tematów produktywności, psychologii osiągnięć, marketingu internetowego i biznesu online. W jego kursach wzięło udział już ponad 2500 osób z sukcesem rozwijając swoje marki online. Współtwórca Akademii RTCK – miejsca dla osób, które chcą zacząć robić to, co kochają w życiu codziennym i biznesie. Jego pasją i mocną stroną jest dzielenie się wiedzą w prosty i przystępny sposób. Kocha występowanie przed kamerą, prowadzenie transmisji LIVE i inspirowanie w ten sposób innych. Prowadzi kanał na YouTube, Podcast oraz Instagram o książkach rozwojowych “BookTube Michał Szczepanek”.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Psycholog i trener biznesu

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Po zakupie na swój adres email otrzymasz dostęp do Akademii RTCK – naszej platformy e-learningowej i zakupionego kursu. Możesz zobaczyć go w dowolnym momencie przez rok od zakupu.

Tak. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu zamówienia chęć otrzymania faktury VAT 23%.

Jesteśmy przekonani, że jeśli przerobisz starannie lekcje i wykonasz ćwiczenia, to bardzo szybko zauważysz efekty. Mimo to, dajemy Ci 30 dni na wypróbowanie naszej Akademii. Jeśli nie będziesz zadowolony – zwrócimy Ci pieniądze. Zatem nic nie ryzykujesz.

Nasi trenerzy są dostępni do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących kursu i ćwiczeń. Jeśli z czymś nie będziesz mógł sobie poradzić, to wystarczy, że napiszesz do nas, a my doradzimy Ci jak najlepiej pokonać dany problem. Nawet nagramy dla Ciebie dodatkową lekcję 😉

Zobacz inne kursy:

Trener: Kamil Zbozień

Sztuka Rozpalania Ognia

W tym kursie dowiesz się jak stworzyć biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy oraz Twoi klienci.

kursy miniatury web to learn
Trener: Michał Szczepanek

Produktywność
w życiu i biznesie

W tym kursie dostaniesz wiedzę i narzędzia, dzięki którym zwiększysz swoją produktywność. 

Trener: Michał Szczepanek

Kurs wyznaczania
i osiągania celów

W tym kursie znajdziesz najlepsze narzędzia do odkrycia swojej długoterminowej wizji, zdefiniowania celów i ich realizacji.

Trener: Michał Szczepanek

Pokonaj prokrastynację. Przestań odwlekać, zacznij działać!

W tym kursie znajdziesz 34 strategie na radzenie sobie z odwlekaniem. Przestań czekać na realizacje swoich marzeń i celów. Zacznij robić to, co kochasz już dziś!