Kurs osiągania Celów, 
Czyli jak przekuć swój pomysł 
w konkretne działanie?

Rusz z miejsca, zacznij działać skutecznie i osiągnij wreszcie swoje cele! 
Otrzymaj kompletny system realizowania celów krok po kroku.

Czas trwania:
11 lekcji video
(50 minut nagrań)

Materiały dodatkowe:
Workbook z ćwiczeniami w formacie .pdf

Dostęp:
365 dni wraz z aktualizacjami

Trener:
Michał Szczepanek - psycholog biznesu

Dla kogo ten kurs?

Ten kurs jest dla wszystkich, którzy mają dość stania w miejscu, ciągle zaczynają nowe rzeczy, ale ich nie kończą. Kurs jest nastawiony na działanie, dlatego oprócz wiedzy otrzymasz workbook z ćwiczeniami i strategiami, aby osiągnięcie Twoich celów stało się nieuniknione. Do zobaczenia w kursie!
MICHAŁ SZCZEPANEK
Autor kursu i trener
korzyści
Czego się nauczysz w tym kursie?

Najlepsza wiedza podana w przystępnej formie. Zero lania wody. Same konkrety. Zmień swoje życie, dzięki kursowi osiągania celów.

Wizja nadaje kierunek Twoim codziennym działaniom. Dzięki niej będziesz wiedzieć jaki jest sens Twoich codziennych aktywności.

Dobrze zdefiniowany cel da Ci jasność co masz robić. Zbyt wiele osób nie wie od czego zacząć gdyż stawia sobie złe cele.

I zobaczysz jak wykorzystać go do systematycznego działania, które doprowadzi Cię skutecznie do celu.

Dzięki specjalnej metodzie znajdziesz czas na codzienne realizowanie swoich celów.

Samo zdefiniowanie celów nie wystarczy. Trzeba przekuć je w działanie. Dlatego powiem Ci jak stworzyć plan, który z największym prawdopodobieństwem pomoże Ci osiągnąć Twoje cele!

ZOBACZ FRAGMENTY KURSU:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: Zbyt wiele ludzi żyje bez celu. Bez poczucia sensu. Bez motywacji do wstawania rano z łóżka. Być może dotyczy to również Ciebie. Nie musi tak być. W tym kursie, odkryjesz swoją wizję przyszłości, to co Cię motywuje i co chcesz osiągnąć oraz otrzymasz narzędzia do rozbicia dużego celu na małe kroki i systematyczne działanie – którego wykonanie będzie proste i oczywiste. Zyskasz jasność co masz robić, aby dotrzeć jak najszybciej do swojego celu! Aby osiągnąć jakikolwiek cel paradoksalnie musimy odwrócić od niego naszą uwagę i skupić się na działaniach, procesach i czynnościach, które do niego doprowadzą. Te drobne czynności powtarzane systematycznie każdego dnia tworzą efekt kumulacji, który doprowadza nas do celu.

ROZWIĄZANIE: W tym kursie znajdziesz najlepsze narzędzia na odkrycie swojej wizji, zdefiniowanie celów i ich realizację. Ustalisz priorytety, aby uniknąć przytłoczenia zadaniami (wielu ludzi chce angażować się w zbyt wiele rzeczy naraz).

Po zakupie otrzymasz:

  • Natychmiastowy dostęp do kursu na platformie e-learningowej
  • 11 lekcji video (50 minut nagrań)
  • Workbook z przełomowymi ćwiczeniami
  • 365 dni dostępu do kursu wraz z aktualizacjami
  • Możliwość oglądania z dowolnego urządzenia
  • 30-dniowa gwarancja satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

O TRENERZE:

MICHAŁ SZCZEPANEK – Psycholog i trener biznesu. Autor kursów i szkoleń dla ambitnych i przedsiębiorczych osób z tematów produktywności, psychologii osiągnięć, marketingu internetowego i biznesu online. W jego kursach wzięło udział już ponad 2500 osób z sukcesem rozwijając swoje marki online. Współtwórca Akademii RTCK – miejsca dla osób, które chcą zacząć robić to, co kochają w życiu codziennym i biznesie. Jego pasją i mocną stroną jest dzielenie się wiedzą w prosty i przystępny sposób. Kocha występowanie przed kamerą, prowadzenie transmisji LIVE i inspirowanie w ten sposób innych. Prowadzi kanał na YouTube, Podcast oraz Instagram o książkach rozwojowych “BookTube Michał Szczepanek”.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Psycholog i trener biznesu

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Po zakupie na swój adres email otrzymasz dostęp do Akademii RTCK – naszej platformy e-learningowej i zakupionego kursu. Możesz zobaczyć go w dowolnym momencie przez rok od zakupu.

Tak. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu zamówienia chęć otrzymania faktury VAT 23%.

Jesteśmy przekonani, że jeśli przerobisz starannie lekcje i wykonasz ćwiczenia, to bardzo szybko zauważysz efekty. Mimo to, dajemy Ci 30 dni na wypróbowanie naszej Akademii. Jeśli nie będziesz zadowolony – zwrócimy Ci pieniądze. Zatem nic nie ryzykujesz.

Nasi trenerzy są dostępni do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących kursu i ćwiczeń. Jeśli z czymś nie będziesz mógł sobie poradzić, to wystarczy, że napiszesz do nas, a my doradzimy Ci jak najlepiej pokonać dany problem. Nawet nagramy dla Ciebie dodatkową lekcję 😉

Zobacz inne kursy:

Trener: Kamil Zbozień

Sztuka Rozpalania Ognia

W tym kursie dowiesz się jak stworzyć biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy oraz Twoi klienci.

kursy miniatury web to learn
Trener: Michał Szczepanek

Produktywność
w życiu i biznesie

W tym kursie dostaniesz wiedzę i narzędzia, dzięki którym zwiększysz (nawet kilkukrotnie!) swoją produktywność. 

Trener: Michał Szczepanek

Sprzedaż online
krok po kroku

Kurs online, w którym nauczysz się remarketingu. Zaczniesz skutecznie sprzedawać swoje produkty na Facebooku i Instagramie.

Trener: Michał Szczepanek

Pokonaj prokrastynację. Przestań odwlekać, zacznij działać!

W tym kursie znajdziesz 34 strategie na radzenie sobie z odwlekaniem. Przestań czekać na realizacje swoich marzeń i celów. Zacznij robić to, co kochasz już dziś!