Kurs Produktywności, 
Czyli jak Znaleźć Czas
na to co Najważniejsze?

“Produktywność nie polega na robieniu jak największej ilości rzeczy, ale na robieniu tych WŁAŚCIWYCH rzeczy”. W tym kursie dostaniesz wiedzę i narzędzia, dzięki którym zwiększysz (nawet kilkukrotnie!) swoją produktywność.

Czas trwania:
15 lekcji video
(90 minut nagrań)

Materiały dodatkowe:
Workbook z ćwiczeniami w formacie .pdf

Dostęp:
365 dni wraz z aktualizacjami

Trener:
Michał Szczepanek - psycholog biznesu

Dla kogo ten kurs?

Dla wszystkich, którzy chcą otrzymać kompletny system produktywnej pracy. Będziesz wiedzieć na czym się skupić, co przyniesie Ci najlepsze efekty i jak znaleźć na to czas. Osiągniesz szybciej swoje zawodowe oraz osobiste cele.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Autor kursu i trener
korzyści
Czego się nauczysz w tym kursie?

Najlepsza wiedza podana w przystępnej formie. Zero lania wody. Same konkrety. Zmień swoje życie, dzięki kursowi produktywności.

Dowiesz się jaka jest największa przyczyna niskiej produktywności u Ciebie i co możesz z tym zrobić

Unikniesz przytłoczenia związanego z nadmiarem spraw na głowie. Poznasz najlepsze narzędzie do ustalania priorytetów.

Poznasz zadania, dzięki którym możesz zarabiać 1000zł/h. Poznasz wartość poszczególnych zadań.

Poznasz strategie na pracę głęboką z maksymalnym skupieniem. Unikniesz rozproszeń.

Poznasz swoje “Momenty Wpływu”, które przynoszą Ci największą korzyść.

Zablokujesz czas na to, co najważniejsze dzięki technice BLOKOWANIA. Zobaczysz jak oszczędzać swój czas i energię do działania.

ZOBACZ FRAGMENTY KURSU:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: W dzisiejszych czasach mamy tak wiele spraw na głowie, że trudno skupić się na tym co najważniejsze. Mimo ustalonych celów bieżące sprawy wchodzą nam w drogę. Potrzebujemy narzędzi, które pomogą nam skupić się na tym co najważniejsze.

ROZWIĄZANIE: Potrzebujesz systemu na zarządzanie sprawami bieżącymi, tak aby skupić się na tym co najważniejsze. W tym kursie otrzymasz taki system i instrukcję jego wdrożenia. To proste i skuteczne!

Po zakupie otrzymasz:

  • Natychmiastowy dostęp do kursu na platformie e-learningowej
  • 15 lekcji video (90 minut nagrań)
  • Workbook z przełomowymi ćwiczeniami
  • 365 dni dostępu do kursu wraz z aktualizacjami
  • Możliwość oglądania z dowolnego urządzenia
  • 30-dniowa gwarancja satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

O TRENERZE:

MICHAŁ SZCZEPANEK – Psycholog i trener biznesu. Autor kursów i szkoleń dla ambitnych i przedsiębiorczych osób z tematów produktywności, psychologii osiągnięć, marketingu internetowego i biznesu online. W jego kursach wzięło udział już ponad 2500 osób z sukcesem rozwijając swoje marki online. Współtwórca Akademii RTCK – miejsca dla osób, które chcą zacząć robić to, co kochają w życiu codziennym i biznesie. Jego pasją i mocną stroną jest dzielenie się wiedzą w prosty i przystępny sposób. Kocha występowanie przed kamerą, prowadzenie transmisji LIVE i inspirowanie w ten sposób innych. Prowadzi kanał na YouTube, Podcast oraz Instagram o książkach rozwojowych “BookTube Michał Szczepanek”.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Psycholog i trener biznesu

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Po zakupie na swój adres email otrzymasz dostęp do Akademii RTCK – naszej platformy e-learningowej i zakupionego kursu. Możesz zobaczyć go w dowolnym momencie przez rok od zakupu.

Tak. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu zamówienia chęć otrzymania faktury VAT 23%.

Jesteśmy przekonani, że jeśli przerobisz starannie lekcje i wykonasz ćwiczenia, to bardzo szybko zauważysz efekty. Mimo to, dajemy Ci 30 dni na wypróbowanie naszej Akademii. Jeśli nie będziesz zadowolony – zwrócimy Ci pieniądze. Zatem nic nie ryzykujesz.

Nasi trenerzy są dostępni do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących kursu i ćwiczeń. Jeśli z czymś nie będziesz mógł sobie poradzić, to wystarczy, że napiszesz do nas, a my doradzimy Ci jak najlepiej pokonać dany problem. Nawet nagramy dla Ciebie dodatkową lekcję 😉

Zobacz inne kursy:

Trener: Kamil Zbozień

Sztuka Rozpalania Ognia

W tym kursie dowiesz się jak stworzyć biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy oraz Twoi klienci.

kurs osiągania celów
Trener: Michał Szczepanek

Kurs wyznaczania
i osiągania celów

W tym kursie znajdziesz najlepsze narzędzia do odkrycia swojej długoterminowej wizji, zdefiniowania celów i ich realizacji.

Trener: Michał Szczepanek

Sprzedaż online
krok po kroku

Kurs online, w którym nauczysz się remarketingu. Zaczniesz skutecznie sprzedawać swoje produkty na Facebooku i Instagramie.

Trener: Michał Szczepanek

Pokonaj prokrastynację. Przestań odwlekać, zacznij działać!

W tym kursie znajdziesz 34 strategie na radzenie sobie z odwlekaniem. Przestań czekać na realizacje swoich marzeń i celów. Zacznij robić to, co kochasz już dziś!