Pokonaj prokrastynację, 
Czyli jak przestać odwlekać
i Zacząć działać? 34 strategie.

Nie ma jednego sposobu na prokrastynację. Każdy musi zidentyfikować przyczynę swojego odwlekania. W tym kursie znajdziesz 34 strategie na rozpoczęcie działania i realizację swoich zadań. Wybierz tę, która będzie najbardziej dla Ciebie pomocna. Eksperymentuj, testuj strategie, aż ruszysz z miejsca!

Czas trwania:
80 minut nagrań + czas na ćwiczenia

Materiały dodatkowe:
Workbook z ćwiczeniami w formacie .pdf

Dostęp:
365 dni wraz z aktualizacjami

Trener:
Michał Szczepanek - psycholog biznesu

Dla kogo ten kurs?

Dla wszystkich, którzy mają problem z prokrastynacją, czyli odwlekaniem i chcą wreszcie ruszyć z miejsca i zacząć działać skutecznie.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Autor kursu i trener
korzyści
Czego się nauczysz w tym kursie?

Otrzymasz 34 skuteczne strategie na pokonanie odwlekania raz na zawsze! Zero lania wody. Same konkrety. Po tym kursie ruszysz z miejsca!

Poznaj i zidentyfikuj swoje przyczyny, przez które odwlekasz realizacje swoich zadań, celów, marzeń.

Poznaj 34 skuteczne strategie na rozpoczęcie działania i pokonanie prokrastynacji raz na zawsze. Każda strategia zawiera krótkie ćwiczenia i wskazówki, które ułatwią jej wdrożenie.

ZOBACZ FRAGMENTY KURSU:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: W dzisiejszych czasach trudno jest nam realizować swoje cele i marzenia, gdyż wykonanie ich często łączy się z wysiłkiem, z rozpoczynaniem wymagających zadań, których czasem po prostu nie chce nam się wykonać. Żyjemy w kulturze „instant”, gdzie poszukujemy łatwych i szybkich rozwiązań. Jednak to co najpiękniejsze w życiu wymaga poświęcenia, wysiłku i wytrwałości. Praktyka pokazuje, że najtrudniej jest zacząć… a następnie utrzymać działanie. Ten kurs pomaga rozwiązać ten problem. Jak?

ROZWIĄZANIE: Potrzebujesz skutecznych sposobów na pokonanie tzw. „lenia”. Czyli impulsu do działania, które będzie systematyczne. W tym kursie otrzymasz wszystkie potrzebne strategie na rozpoczęcie działania w kierunku Twoich celów. Zdobędziesz długotrwałą motywację i unikniesz odwlekania swoich marzeń w nieskończoność. Zaczniesz działać od razu.

Po zakupie otrzymasz:

  • Natychmiastowy dostęp do kursu na platformie e-learningowej
  • 80 minut nagrań z krótkimi lekcjami
  • Workbook z przełomowymi ćwiczeniami
  • 365 dni dostępu do kursu wraz z aktualizacjami
  • Możliwość oglądania z dowolnego urządzenia
  • 30-dniowa gwarancja satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

O TRENERZE:

MICHAŁ SZCZEPANEK – Psycholog i trener biznesu. Autor kursów i szkoleń dla ambitnych i przedsiębiorczych osób z tematów produktywności, psychologii osiągnięć, marketingu internetowego i biznesu online. W jego kursach wzięło udział już ponad 2500 osób z sukcesem rozwijając swoje marki online. Współtwórca Akademii RTCK – miejsca dla osób, które chcą zacząć robić to, co kochają w życiu codziennym i biznesie. Jego pasją i mocną stroną jest dzielenie się wiedzą w prosty i przystępny sposób. Kocha występowanie przed kamerą, prowadzenie transmisji LIVE i inspirowanie w ten sposób innych. Prowadzi kanał na YouTube, Podcast oraz Instagram o książkach rozwojowych “BookTube Michał Szczepanek”.
MICHAŁ SZCZEPANEK
Psycholog i trener biznesu

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Po zakupie na swój adres email otrzymasz dostęp do Akademii RTCK – naszej platformy e-learningowej i zakupionego kursu. Możesz zobaczyć go w dowolnym momencie przez rok od zakupu.

Tak. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu zamówienia chęć otrzymania faktury VAT 23%.

Jesteśmy przekonani, że jeśli przerobisz starannie lekcje i wykonasz ćwiczenia, to bardzo szybko zauważysz efekty. Mimo to, dajemy Ci 30 dni na wypróbowanie naszej Akademii. Jeśli nie będziesz zadowolony – zwrócimy Ci pieniądze. Zatem nic nie ryzykujesz.

Nasi trenerzy są dostępni do Twojej dyspozycji w razie pytań dotyczących kursu i ćwiczeń. Jeśli z czymś nie będziesz mógł sobie poradzić, to wystarczy, że napiszesz do nas, a my doradzimy Ci jak najlepiej pokonać dany problem. Nawet nagramy dla Ciebie dodatkową lekcję 😉

Zobacz inne kursy:

Trener: Kamil Zbozień

Sztuka Rozpalania Ognia

W tym kursie dowiesz się jak stworzyć biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy oraz Twoi klienci.

kursy miniatury web to learn
Trener: Michał Szczepanek

Produktywność
w życiu i biznesie

W tym kursie dostaniesz wiedzę i narzędzia, dzięki którym zwiększysz (nawet kilkukrotnie!) swoją produktywność. 

Trener: Michał Szczepanek

Sprzedaż online
krok po kroku

Kurs online, w którym nauczysz się remarketingu. Zaczniesz skutecznie sprzedawać swoje produkty na Facebooku i Instagramie.

Trener: Michał Szczepanek

Kurs wyznaczania
i osiągania celów

W tym kursie znajdziesz najlepsze narzędzia do odkrycia swojej długoterminowej wizji, zdefiniowania celów i ich realizacji.