"Sztuka Rozpalania Ognia"
System Zarządzania Biznesem

Jak stworzyć biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy i Twoi klienci?

Czas trwania:
8 tygodni
(co tydzień nowa lekcja z ćwiczeniami)

Materiały dodatkowe:
Ćwiczenia na każdy tydzień w formie workbooka.

Dostęp:
5 lat wraz z aktualizacjami

Trener:
Kamil Zbozień

Jak stworzyć biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy i Twoi klienci?

Wszystkich ludzi biznesu łączy jeden cel - być efektywnym w generowaniu zysków! Jak poukładać całą organizację pod realizację tego celu? Jak to zrobić w taki sposób, aby wszyscy zaangażowani w ten cel byli spełnieni, szczęśliwi i by kochali to co robią? System zarządzania biznesem RTCK proponuje uniwersalne podejście, które nazwaliśmy “Sztuką rozpalania ognia”, które pomoże Ci lepiej radzić sobie z Twoimi wyzwaniami, a przy tym zmieni oblicze Twojego biznesu, na taki który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy i Twoi klienci! Kurs jest dla mikro i małych przedsiębiorców, prezesów, dyrektorów zarządzających, liderów, którzy chcą zbudować organizację, którą sami pokochają, którą pokochają ich współpracownicy, a w konsekwencji klienci.
KAMIL ZBOZIEŃ
właściciel RTCK
korzyści
Czego się nauczysz na tym szkoleniu?

Sprawdzone przez ponad 10 lat na rynku, autorskie podejście do prowadzenia zyskownego biznesu, opartego o etyczne wartości, poszanowanie potrzeb i ambicji zaangażowanych osób, które kochają to co robią w tworzonej wspólnie przez Was organizacji.

Dążenie do zysku nie jest najważniejszą częścią prowadzenia zyskownego (sic!) biznesu. Jest obszar misyjny, który jest budulcem i fundamentem tego, co robisz, wpływa na generowanie pomysłów, jest siłą w kryzysach, trudach i przeciwnościach, wspiera Cię w rekrutacji i jest Twoim rzeczywistym celem. Z kursu dowiesz się jak odkryć swoją misję, która będzie Twoim paliwem!

Co to jest i po co Ci strategia generalna? Jak opracować swoją strategię generalną? Przejdziemy przez wszystkie kluczowe składniki strategii na przykładzie strategii RTCK. Będzie mowa o misji, wizji i wartościach kultury organizacyjnej, o tym jak zorganizować zespoły, o kluczowych KPI, a także 3 systemach: motywacji, konsekwencji i wynagrodzeń.

Co to jest i po co jest strategia handlowa? Jak opracować swoją strategię handlową? Prezentacja na przykładzie rzeczywistej strategii handlowej RTCK. Nauczysz się jak opracować cele i zadania marketingowo-sprzedażowe, jak wyodrębnić segmenty klientów oraz kanały dotarcia do nich, określić konkurencję i Twój wyróżnik. Nauczysz się robić plany i realizować cele, organizować zespół handlowy, a także budżetować działania.

Kim jest Twój klient? Zrozum jego potrzeby i skup się na ich realizowaniu. Dowiesz się z jakich powodów ludzie kupują. Pomówimy o potrzebach świata, o trzymaniu się misji i propozycji wartości. Podobnie jak w poprzednich lekcjach kursu podzielimy się z Tobą prawdziwym obrazem tego, jak wyglądało poszukiwanie klienta w RTCK. Wiedza uczy, ale przykłady pociągają!

Jakie kanały sprzedażowe zastosować, aby być skutecznym w swojej działalności? Omówimy aż 20 najważniejszych kanałów sprzedaży i podamy przykłady z RTCK. Dowiesz się jaką rolę spełnia content i dystrybucja w strategii handlowej. Nauczysz się planowania, działania i ewaluowania swoich działań, a także zarządzania wszystkimi momentami prawdy w każdym kanale.

Przywództwo, tak jak je rozumiemy w RTCK zawiera się w cytacie z filmu Męska Gra z Alem Pacino: “Albo zwyciężymy jako zespół, albo przegramy jako jednostki”. Jak wprowadzić takie zasady przywództwa w praktyce? Co na to Karol Wojtyła? Jak wprowadzić ludzi w firmie w proces podejmowania decyzji, na czym polega dobra struktura organizacyjna i system wynagradzania indywidualnych osiągnięć.

Ludzie to najcenniejsze co masz w swojej organizacji. Ich pasje, talenty i mocne strony przynoszą najwięcej efektów, gdy są odpowiednio ukierunkowane. Jak sprawić, by w Twoim środowisku pracy rozkwitło życie? Jak sprowadzić do firmy osoby, którym nie będziesz musiał wydawać poleceń, a ich osobista motywacja, zaangażowanie i efektywność będzie na najwyższym poziomie? Co nam podpowiada w tym temacie św. Ignacy Loyola? W tej lekcji powiemy też o przepływie informacji pomiędzy ludźmi – tak jak to się odbywa w RTCK.

Zarządzasz mamoną, czy mamona zarządza Twoim Biznesem? O prostych zasadach finansowych, które będą Cię strzec jak anioł stróż. Pomówimy m.in. o monitorowaniu finansów firmowych, mierzeniu kluczowych wskaźników finansowych, budżetowaniu, ustalaniu marży i wojnach cenowych. Zapoznasz się z tym, jak wyglądają dokumenty finansowe RTCK.

Część bonusowa do całego systemu zarządzania biznesem według RTCK. Naucz się współpracy z Królem, dokonaj zawierzenia swojego biznesu i zbieraj tego owoce. Dobry system ma swój “gwarant” systemu, który czuwa nad jego poprawnością. Gwarantem systemu w RTCK jest Zasada Królewska, która stanowi nasz skarb i przejawia się namacalnie w życiu całej organizacji.

ZOBACZ FRAGMENTY KURSU:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE TEN KURS?

PROBLEM: Prowadzenie zyskownego biznesu wiąże się z szeregiem problemów, z którymi mierzą się przedsiębiorcy, liderzy i zarządcy organizacji. Klienci nie wybierają Twoich produktów, tak chętnie jakbyś chciał, ludzie często rezygnują z pracy dla Ciebie, albo masz problem z pozyskiwaniem nowych współpracowników. Nie wiesz jak stworzyć skuteczne procedury, tak by wspierały Cię w realizacji bieżących zadań, a przy tym nie zabijały ducha zaangażowania w zespole. Masz problem w powiedzeniu w kilku zdaniach jaka jest Twoja misja. Zbudowałeś kilka klocków w firmie, ale masz poczucie, że chciałbyś, aby więcej elementów do siebie lepiej pasowało.

ROZWIĄZANIE: Potrzebujesz systemu zarządzania całym biznesem, który jest jak mapa drogowa, pomagająca odnaleźć się w gąszczu codziennych spraw firmowych i nie zatracić najważniejszego celu Twojej podróży, a przy tym rozwijać się i doskonalić na tej drodze. W tym kursie otrzymasz taki system i instrukcję jego wdrożenia, a także dostaniesz coś więcej – unikalną wartość – zobaczysz jak został on wdrożony w RTCK! Efektem wdrożenia tego systemu będzie rozpalenie “ognia”, czyli ujęty symbolicznie wzrost pasji, zaangażowania i miłości do tego, co robisz u Ciebie, Twoich współpracowników, i w konsekwencji Twoich klientów.

Zapisy do I edycji zostały zamknięte!

O TRENERZE:

KAMIL ZBOZIEŃ – właściciel RTCK. Od poniedziałku do piątku robi to, co kocha - nie tylko w weekendy. W tym 8 tygodniowym kursie podzieli się z Wami sprawdzonym przez ponad 10 lat na rynku, autorskim podejściem do prowadzenia zyskownego biznesu, opartego o etyczne wartości, poszanowanie potrzeb i ambicji zaangażowanych osób, które kochają to, co robią w tworzonej wspólnie przez Was organizacji.
KAMIL ZBOZIEŃ
właściciel RTCK

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Po zakupie na swój adres email otrzymasz dostęp do Akademii RTCK – naszej platformy e-learningowej i zakupionego kursu. Przez 8 tygodni będziesz otrzymywać nową lekcję i ćwiczenia do niej. Jeśli zaangażujesz się w ćwiczenia, to po 8 tygodniach wypracujesz wszystko co konieczne, aby zbudować biznes, który pokochasz Ty, Twoi współpracownicy oraz Twoi klienci.

Startujemy 1 października 2020 roku. Zapisy do niedzieli 4.10.2020r.

Tak. Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu zamówienia chęć otrzymania faktury VAT 23%. Cena 770zł jest ceną brutto.

Cena pierwszej edycji jest w naszej ocenie bardzo niska i mieliśmy obawy, czy tak niska cena zostanie poważnie odebrana przez przedsiębiorców. Sami w RTCK jak wysyłamy naszych współpracowników na szkolenia, to za dobre szkolenia z jakiegoś JEDNEGO konkretnego tematu biznesowego, płacimy przeważnie kilkaset, czasami kilka tysięcy złotych. Z jednego tematu. A „Sztuka Rozpalania Ognia” obejmuje zakres CAŁEGO biznesu, trwa 8 tygodni i dostarcza nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim ćwiczeń, case study, dostęp do dokumentów strategicznych RTCK (w tym strategii generalnej i marketingowo – sprzedażowej), oraz bezpośrednich konsultacji z prowadzącym.

Chcieliśmy jednak, aby pierwsza edycja miała niską cenę. Traktujemy ją również jako inwestycję w informacje zwrotne od pierwszych uczestników.

Dodatkowo jeśli ktoś uzna, że jednak nie była to dla niego wartość (choć ciężko nam sobie to wyobrazić), to może w ciągu 30 dni poprosić o zwrot środków, bez konieczności podawania żadnego uzasadnienia. Ufamy Wam. 

Przy płatności za kurs przez system Przelewy24, można wybrać opcje płatności na raty z Alior Bank lub mBank. Oczywiście również przy tej opcji nasza gwarancja satysfakcji obowiązuje (możliwość zwrotu).

Jesteśmy przekonani, że jeśli przerobisz starannie lekcje i wykonasz ćwiczenia, to bardzo szybko zauważysz efekty. Mimo to, dajemy Ci 30 dni na wypróbowanie naszej Akademii – od startu pierwszego modułu. Jeśli nie będziesz zadowolony – zwrócimy Ci pieniądze. Zatem nic nie ryzykujesz.

Zależy nam na Waszych rezultatach. Dlatego pod każdą lekcją prowadzimy panel dyskusyjny. Kamil będzie odpowiadał na Wasze wszystkie pytania związane z kursem. Jeśli będzie taka potrzeba, to dogramy dodatkowe lekcje i moduły. 

Dostęp do kursu trwa 5 lat, stąd też, po zakupie macie dostęp do wszystkich aktualizacji w tym okresie – wartość nieoceniona 🙂

Zobacz inne kursy:

Trener: Michał Szczepanek

Kurs wyznaczania
i osiągania celów

W tym kursie znajdziesz najlepsze narzędzia do odkrycia swojej długoterminowej wizji, zdefiniowania celów i ich realizacji.

kursy miniatury web to learn
Trener: Michał Szczepanek

Produktywność
w życiu i biznesie

W tym kursie dostaniesz wiedzę i narzędzia, dzięki którym zwiększysz (nawet kilkukrotnie!) swoją produktywność. 

Trener: Michał Szczepanek

Sprzedaż online
krok po kroku

Kurs online, w którym nauczysz się remarketingu. Zaczniesz skutecznie sprzedawać swoje produkty na Facebooku i Instagramie.

Trener: Michał Szczepanek

Pokonaj prokrastynację. Przestań odwlekać, zacznij działać!

W tym kursie znajdziesz 34 strategie na radzenie sobie z odwlekaniem. Przestań czekać na realizacje swoich marzeń i celów. Zacznij robić to, co kochasz już dziś!